Budúcnosť zdravia: Vek 100 rokov sa môže čoskoro stať „novou šesťdesiatkou“
Rýchle inovácie v liečbe kmeňovými bunkami a pokročilé diagnostické testy povedú v budúcnosti k lepšiemu zdraviu, dlhšiemu životu a zvýšenej imunite. V minulom storočí sa priemerná dĺžka života v USA zvýšila z približne 60 na takmer 80 rokov. Pri takomto tempe nebude trvať dlho, kým sa zo 100 rokov stane „nová šesťdesiatka“. Nové vedecké objavy a výskum v oblasti zdravia a medicíny odhaľujú nové poznatky o tom, ako funguje ľudské telo a ako môžeme oddialiť dôsledky starnutia.
O výhodách zdravého životného štýlu a stravovania sa vie už dávno. No ako sa ukázalo, tajomstvo udržania vynikajúceho zdravia a vitality sa skrýva na úrovni buniek. Naše telo už vie, ako sa liečiť prirodzeným procesom založeným na kmeňových bunkách. Všetky bunky v našom tele – neuróny v mozgu, srdcové bunky, imunitné bunky, ktoré cirkulujú krvou, a všetky ostatné bunky – sú neustále nahradzované novými bunkami.
Napriek tomu, že každý typ bunky funguje inak, všetky začínajú ako kmeňové bunky. Vytvárajú sa v kostn ...
Článok je uzamknutý
Prihlásiť pomocou členstva NEXTECH
Zobrazit Galériu
Článok je uzamknutý
Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu pre predplatiteľov. S digitálnym predplatným už od 10 € získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na celý rok. Objednať si ho môžete TU. Ak ho už máte prihláste sa TU
Prihlásiť pomocou členstva NEXTECH